Mexx – Look up now

1

Letošní léto je pro mě hlavně ve znamení cestování, takže když mě oslovili s nabídkou spolupráce vůní Mexx Look up now, která svým příběhem navazuje na loňskou vůni Mexx Life is now a letos má za „úkol“ připomenout, jak krásný svět okolo sebe máme, ať už jsme na dovolené, nebo v rodném městě, neváhala jsem. Přesně tohle jsem totiž měla v plánu i já. Poznávat nepoznané. Kolikrát nechám mobil v kabelce a prostě si uživám všechno, co kolem sebe vidím, slyším a zažívám. Tentokrát je vůně o objevování světa. A v prodeji je jen pár dní, takže je to žhavá novinka.

Opět jsme s Honzíkem testovali jak dámskou, tak pánskou variantu. Musím říct, že balení, i vůně jsou mi o dost bližší, než letní edice. Hlavně tedy ta dámská varianta, protože není tolik sladká. Hodně z ní cítím mandarinky a gardénii. Není to ale taková ta typická mandarinková vůně, která je cítit často na vánoce. Je květinovo-ovocná. Flakóny jsou jednoduché a přitom moc hezké. Já říkám pořád, že v jednoduchosti je krása.

Pánská vůně Mexx Look Up Now

Pánská vůně mi je také  více sympatická, ikdyž mi ta letní také hodně voněla. Asi je to tím, že typ vůně mi k Honzíkovi jde líp, je totiž určený přímo pro jeho věkovou kategorii. Připomíná mi trošku i klasickou vodu po holení. Je spíš květinová (malinko nasládlá), než kořeněná.

mexx look up now

Opět se dají sehnat ve dvou variantách. V menším, třiceti mililitrovém a větším, padesáti mililitrovém balení, takže je v pohodě můžete vzít sebou. Intenzita vůně je okolo 3 hodin. Většinou sebou nosím miniaturky, nebo právě menší balení vůní. Je to praktické a přes léto i efektní, stejně jako třeba taková termální voda. Takže jsem jen prohodila flakónky v kabelce.

 

mexx look up now

mexx look up now

mexx look up now

mexx look up now

S Honzíkem jsme se shodli na tom, že verze Look up now nám voní ze všech vůní, které jsme od Mexx zkusili, úplně nejvíc. Kterou vůni přes léto používáte vy? A jaký typ vůní máte rádi? Mějte se krásně a poznávejte svět okolo sebe! Karolína

1 komentář

Comments are closed.