Pupa Milano Sport Addicted

0

Potu odolná kosmetika, která vydrží svižnou hodinu jumpingu, nebo večerní běh? Pupa s řadou Sport Addicted má se svou výdrží slušně nakročeno. Celá limitka mi přišla v praktickém, růžovém vaku na záda (který mimochodem vydržel jen jeden výlet – škoda!). Produkty mají jednoduché, bílo-růžové balení a už na první pohled vypadají roztomile.

Odolnost vůči potu a vodě?

Když sportuji, tak se nelíčím. Není mi to příjemné. Kosmetiku Pupa Milano Sport Addicted jsem ale zkoušela pod vodou a při běžném denním nošení. Po 6ti hodinách celodenního běhání po městě vypadal korektor i bronzer výborně.

Testování pod vodou dopadlo také dobře. Pokud tedy vezmeme v potaz, že se nebudete matlat ručníkem po obličeji. Bronzer a tužka vypadali po osušení netknutě, u řasenky se obávám, že by mohla časem (po vyschnutí) malinko opadávat. Korektor vodu také zvládl. Nezkoumala jsem (raději?) samotné složení, ale i tato řada má být bez parabenů a hypoalergenní.

Termální voda a tělové mléko mají mentolovou vůni, u které věřím, že po sportu osvěží a nakopne.

Vysoce krycí korektor a bronzer

Krémový korektor má skvělý odstín (001 light má teplý podtón), vysoké krytí a nezalézá do vrásek. Nepůsobí jako maska a vypadá velmi přirozeně. Prodává se ve třech odstínech a cena je 319 Kč. U bronzeru jsem se obávala barvy. Na první pohled působí hodně oranžově, což se na pleti překvapivě vůbec NEpotvdilo. Oranžový je jen málo a barva se mi líbí. Vypadá přirozeně, stačí ho málo, je matný a myslím, že to bude díky velmi světlé barvě super kamarádem na zimu. U bronzeru je těžké popsat jeho texturu. Není suchý ani krémový, ale něco mezi tím (možná trochu voskový?). Na pleti zanechá příjemná sametový pocit. Opět je dostupný ve třech odstínech a já mám ten nejsvětlejší.

pupa milano sport addicted

pupa milano sport addicted

pupa milano sport addicted

Mentolová vzpruha

Termální voda se svou jemnou mentolovou vůní byla velmi příjemná tehdy, když mi bylo na konci léta horko. Líbí se mi střička, která po zmáčknutí vystříkne jednu dávku. U termálních vod jsem zvyklá na to, že musíte mačkat dlouze, tady stačí dvakrát. Je to hustější mlha, kterou musíte mít od obličeje alespoň 5 centimetrů, jinak dělá kapičky. Teď na zimu jí odkládám, ale věřím, že se k ní na jaře vrátím. Hydratační gel jsem dala na otestování mamce. Jsem totiž teplomil a když mi je po koupeli zima, není mi to příjemné. Vychytané je ale balení. Osvěžující gel je na růžové karabině, takže ho můžete jednoduše přichytit na sportovní tašku a jen těžko ho zapomenete doma. V prodeji je i chladivý sprchový gel.

pupa milano sport addicted

Zaměřeno na oči

Černá tužka drží na ruce i po drhutí ručníkem. Já černé oční linky moc nenosím, ale jelikož je voděodolná, bude se hodit i jako podklad pod kouřové oční stíny. Objemová řasenka je na můj vkus po několika použití dost suchá, ale efekt se mi líbí – dodá hustotu i slibovaný objem. Myslím si ale, že až vyschne ještě trochu, bude mít tendenci z řas opadávat. Kartáček je klasický (super i na spodní řasy) a vodu řasenka zvládne s přehledem. Musíte jí ale nechat dobře zaschnout.

pupa milano sport addicted

pupa milano sport addicted

pupa milano sport addicted

A nakonec fixační propadák a hydratační objev

Balzám na rty mě baví z celé řady nejvíc. Na rtech je velmi příjemný, úžasně hydratuje a dostupný je i v barevných variantách. Když je krize, používám ho i na popraskané ruce, oprotože mi nikdy nechybí v kabelce. Fixační sprej je pro mě obrovský propadák. Pleť sice zafixuje, ale na mojí suchou pleť až moc. Nepomohla mi ani termální voda a pnutí je mi hodně nepříjemné už po nastříkání. Odlíčila jsem líčení hned jak jsem přišla domů, což jinak nedělám. Myslím si, že bude naopak ideální na mastnou pleť.  Já už po něm více nesáhnu.

pupa milano sport addicted

pupa milano sport addicted

Jak se vám řada Pupa Milano Sport Addicted líbí? Líčíte se nebo preferujete nenamalovaný obličej? Hezký start do nového týdne! Karolína 🙂

pupa milano sport addicted