RECENZE a event / Pantene Hair Superfood

0

Značku Pantene používám s přestávkami už několik let. Když jsem si nechala odbarvit moje černé vlasy na světle hnědou (a že už je to let!), pamatuji si, že jsem tehdy používala řadu Aqualight a byla jsem s ní moc spokojená. Teď Pantene přišlo s novinkou Hair Superfood a navíc probíhá krásná akce, díky které můžeme všichni pomoci ženám, které kvůli onemocnění o vlasy přišly.

pantene superfood

Řada Superfood je určená pro poškozené a slabé vlasy, pomáhá jim k tomu, aby vypadaly zdravější a silnější a obnovuje jejich pevnost. Já mám vlasy po všech těch odbarvování, melírování a barvení zničené dost, ale snažím se jim dopřávat potřebnou výživu a často používám i vlasové olejíčky. Co jsem hodně omezila, je tepelná úprava. Pravidelně používám jen fén. Vlasy fénuji skoro po každém mytí, ale nezapomínám na tepelnou ochranu. Dříve jsem si vlasy také žehlila, ale snažím se to omezit na minimum. Dnes už si vlasy vyžehlím tak jednou do měsice a často si vystačím s tím, jaké mám vlasy přirozeně.

Šampon 3v1 a 3 Minute miracle Hair Superfood

Na testování jsem dostala Šampon 3v1, což je vlastně šampon, kondicionér a výživa v jednom přípravku. Dříve jsem na podobné produkty byla skeptická, ale protože jsem už několik podobných produktů vyzkoušela, věděla jsem ještě před testováním, že tenhle typ produktu je občas fajn. Nevím, jestli o mě víte, že si vlasy myji hodně nerada. Naštěstí se mi tolik nemastí a já si tak vlasy myji 3x do týdne (když je potřeba, tak samozřejmě častěji), takže mi tenhle šampon hodně usnadňuje práci a já tak v koupelně nestrávím tolik času.

Určitě je to za mě super typ šamponu na cestování, nemusíte sebou tahat 3 lahvičky, ale stačí vám jen jedna. A moc ráda jsem ho používala i v posledních pár dnech, kdy mi nebylo dobře a chtěla jsem být ze sprchy rychle venku nazpět v posteli. Takže jednou za čas? Proč ne. Tím, že je šampon hodně výživný se mi vlasy mastí o trošičku víc, ale není to nic, co bych nezvládla 2 dny nosit. Třetí den mi pomohl suchý šampon. Celá řada Hair Superfood je hodně výživná, proto je potřeba šampon i kondicionér důkladně opláchnout, aby na vlasech nezůstal zbytek produktu. Vůně je výraznější ale nevtíravá a po umytí jsou vlasy provoněné, pevnější a krásně vyživené.

3 Minute miracle je vlastnosti hodně podobný šamponu 3v1, jde o takový výživnější tříminutový kondicionér, po kterém jsou vlasy krásně pevné. Řada je vhodná pro suché a poškozené vlasy. Pokud máte vlasy mastné a zdravé, nejspíš bych se podívala po jiném typu přípravdu. Superfood by vám vlasy nejspíš zbytečně moc mastil. Pokud ale máte vlasy hodně zničené a potřebujete super výživu, po Superfood koukněte 🙂

Pantene za vás daruje peníze na výrobu paruk

Jestli mě sledujete na Instagramu, mohli jste si všimnout, že o tyto produkty u mě na IG probíhala soutěž. To vše probíhá v rámci projektu Silná a krásná, kterou zaštiťuje právě značka Pantene. Pokud v období mezi 25.4. a 20.6. 2019 nakoupíte výrobky značky Pantene v obchodech Globus, Pantene za každý zakoupený výrobek daruje 10 Kč na výrobu paruk pro pacientky s onkologickým onemocněním, které vyrábí nadační fond Daruj vlasy.

V rámci projektu jsem se byla podívat i na slavnostním předáváním paruk a pořídila jsem několik fotek. Tak mrkněte.

 

Už jste Superfood vyzkoušeli? A co říkáte na Šampon 3v1? Zaujal vás? Dejte mi vědět do komentářů. Mějte se krásně, Karolína.