Je nová řasenka Snapscara opravdu odlíčitelná vodou? RECENZE

0

Značka Maybelline představila před pár dny novou prodlužující řasenku. Snapscara slibuje nalíčení i odlíčení mrknutím oka a vedle klasického černého odstínu je dostupná ve výrazné modré a tlumené fialové barvě. Stojí za to a odlíčíte jí opravdu jen vodou?

[box type=“warning“] Jaká řasenka bude slušet vaším řasám? Přečtěte si článek Srovnání řasenek a najděte tu nejlepší.  [/box]

Řasenku jsem začala testovat hned po eventu, nalákala mě jednoduchost nanášení a fakt, že jí údajně odstraním bez jakéhokoliv přípravku. Má štěteček z přírodních štětin a aplikace je jednoduchá, hezké řasy jsem si vytvořila i když jsme jeli autem (a v autě s tím většinou hodně bojuju!). Pokud milujete efekt umělých řas, asi vás zklamu. Řasenka vytváří spíše přirozený efekt, dodá na délce a trochu také na objemu. Řasy hezky oddělí a neslepuje je. Dobře nalíčí i spodní řasy, což občas také není jen tak. Buď mi řasenky obtisknou barvu na pokožku nebo spodní řasy hodně slepí a prodlouží. Snapscara spodní řasy obarví a jemně prodlouží, takže řasy nevypadají přehnaně nalíčeně, což mám ráda. Na očích drží celý den, nerozmazává se a neopadává.

snapscara maybelline

snapscara maybelline

snapscara maybelline

Odlíčení vodou vážně funguje!

A teď přichází na řadu to nejzajímavější – odlíčení. Spolu s teplou vodou a vatovým tampónkem jí vážně odlíčíte. Není to řasenka, která by se při odličování rozmazávala, spíš udělá taková drobečky, které tampónkem z pokožky jednoduše sundáte. Nic nemusíte dřít, takže zbytečně nedráždíte oční okolí. Je to rychlé, jednoduché a na odlíčení vám stačí jeden vatový tampónek. Řekla bych, že řasenku takto odlíčíte z 95%. Na pokožce zbydou jemné šedivé flíčky z očích stínů, které vždy dočistím dvoufázovým odličovačem, ale řasenka je fuč téměr beze zbytku. Pokud bych třeba v bazénu nebo na cestách na odličovač zapomněla, klasická panda ze mě určitě nebude.

Když jsem odličovala čiště jen řasenku bez nalíčené pleti, odlíčila jsem jí tampónkem a vodou jednoduše během pár vteřin a na řasách ani na pokožce nic nezůstalo.

snapscara maybelline

To, že z řasenky občas nějáký flíček zůstane je podle mého zapříčiněno tím, že se barva zachytí na make-upu, který samozřejmě vodou nesmyjete. Není to tím, že by řasenka nebyla odlíčitelná. Zkoušela jsem také řasenku odlíčit vodou a prsty, to se ale nepovedlo, takže bude potřeba alespoň tampónek nebo kousek ručníku. Je vhodná i pro nositelky kontaktních čoček a stojí 179 Kč.

Za mě tedy super! Snapscaru doporučuji, odlíčení vodou určitě vyzkoušejte, je to zase něco jiného a nového. Já bych ráda vyzkoušela i nafialovělý odstín, myslím, že by barva hezky a nenapadně zvýraznila moje zelené oči. Jak se vám koncept řasenky líbí? Mějte krásný den, Karolína