Seznamte se / René Furterer

0

S vlasovou značkou René Furterer jsem se poprvé setkala na eventu s zena-in.cz, který se konal na začátku října. Od té doby kosmetiku testuji a nejvíce jsem si oblíbila objemový šampon. U nás je k sehnání v lékárnách od letošního roku, v Paříži je více než 60 let.

Všechny přípravky René Furterer jsou vyvinuty kombinací 100 % přírodních esenciálních olejů a rostlinných výtažků, které jsou pečlivě vybrané pro jejich terapeutické a aromatické účinky. René Furterer nabízí luxusní šampony, masky, doplňky stravy, balzámy, vyživující spreje i vlasové sérum, které mi utkvělo v hlavě nejvíc i proto, že si značka zakládá na tom, že krásné vlasy rostou ze zdravé pokožky, stejně jako rostlina z úrodné půdy, což řekl zakladatel René Furterer již v roce 1957 a já s tím musím souhlasit.

Sérum Complexe 5

Jedná se o regenerační koncentrované sérum s názvem Complexe 5, které se nanáší na vlasovou pokožku ještě před samotnou péčí. Díky séru je pak šampon, kondicionér nebo maska až 10x účinější, protože sérum podporuje mikrocirkulaci ve vlasové pokožce. Mimo jiné obsahuje vysokou koncentraci esenciální olejů z levandule a pomerančovníku, takže jsem měla pocit, že čichám spíš k citrusovému parfému. Aromaterapeutiké účinky séra fungovali, měla jsem pocit, že se nacházím v luxusních lázních. Mít pocit lázní každý den v koupelně? To si nechám líbit.

René Furterer

René Furterer

Přírodní složení přípravků je pro mě příjemným bonusem. Z produktů mě nejvíce zaujala bezoplachová péče a řada pro objem. Netradiční šampony s kuličkami esenciálního oleje se mi líbí i na pohled.

Moje zkušenosti

Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet objemový šampon Volumea. K přírodní kosmetice bývám skeptická – alespoň, co se vlasů týče. Výsledek přírodní kosmetiky většinou není okamžitý, ale u šamponu jsem byla nadšená výsledkem hned. Vytvoří příjemnou, hebkou pěnu a pokud vlasy umyji šamponem 2x, mám krásný objem i druhý den.

Zkouším také sprej pro snadné rozčesávání a výživnou masku Tonucia. Sprej je parádní, maska je na mě možná výživná až moc. Zatím mám pocit, že mé vlasy spíš zatěžuje a to i přes to, že ji nechám působit chvíli. Extra jemný šampon Naturia dám na testování mamce, může se používat i při častém mytí (což se mamce bude vzhledem k časté návštěvě sauny hodit) a je určený pro celou rodinu.

Znáte René Furterer? A jaký vlasový přípravek používáte nejraději? K.