Sefiros Peelingové sprchové mléko zelený čaj

1

Zkouškové období mi ještě neskončilo, takže jsem pořád v jednom kole. Buď se učím, nebo se z učení stresuju a přemýšlím nad tím, že bych se měla učit, a nebo pro změnu řeším téma bakalářky. Co se týče relaxu, příjde mi, že ho je hodně málo. Nejraději relaxuji ve vaně a nejlépe s knížkou, což se mi poslední dobou moc nepoštěstí a když už, moc si to užívám.

Před létem je potřeba o pokožku pečovat více, než kdy jindy. Nutností je pro mě peeling. Nejraději mám ten, který si doma udělám sama (káva, cukr a kokosový olej je ideální kombinace), ale jelikož je cukr dost hrubý, na denní použití je potřeba něco jemnějšího. K tomu je ideální peelingové tělové mléko, od značky Sefiros, které mám s vůní zeleného čaje (koupíte zde).

Opravdu po zeleném čaji voní. Nejvíce mi to připomíná ledové čaje Nestea a ta vůně je mi hodně sympatická. Voní úžasně. Má v sobě minerály z Mrtvého moře a na tělo je velmi příjemné. Vyživuje i díky tomu, že má v sobě esenciální oleje.

Sprchové mléko nevysušuje

Jelikož je to peelingové sprchové mléko, pokožku nevysušuje, ale naopak vyživuje. Tělová mléka a oleje používám jen občas, když je to potřeba, nebo když na to mám zkrátka náladu, takže je fajn, že takhle ušetřím jeden krok navíc a nemusím se cítit provinile.

Líbí se mi jednoduché balení, které má šmrnc a 500 ml. Mléko je sice je z dražšího soudku, stojí 279 Kč, ale vydrží dlouho.

sefiros sprchové mléko

sefiros sprchové mléko

sefiros sprchové mléko

Značku Sefiros moc dlouho neznám, jejich produkty každopádně stojí za zkoušku, takže pokud na ně narazíte, alespoň očichejte vůně.

Pokud máte rádi vůni zeleného čaje, určitě si tohle sprchové mléko zamilujete. Voní opravdu úžasně. Je to zase trochu jiná vůně, než ty, na které jsme zvyklí v drogériích. A který produkt do sprchy máte rádi vy? Krásný den, Karolína.

1 komentář

Comments are closed.