Seznamte se / Bodyography

3

Před časem jste si na blogu mohli všimnout, že jsem testovala pár produktů značky Bodyography a sem tam se o nich zmíním i teď. Psala jsem Vám recenzi o make-upu, pudru a peelingu na rty. Z produktů jsem byla hodně nadšená a make-up je dokonce jeden z mých nejoblíbenějších vůbec. A když jsem byla na kurzu Basic+ v Makeup Group, byla jsem moc ráda, že můžu vyzkoušet při líčení i ostatní produkty přes štětce, až po rtěnky. V Makeup Group mají exkluzivně značky, jako je právě Bodyography Professional Cosmetics, KETT a BeautySoClean (kterou jsem si také velmi oblíbila). Všechny tyhle značky jsem mohla vyzkoušet na vlastní kůži, osahat si je a zkusit s nimi pracovat. Pro mě jako pro make-upového maniaka to byl další splněný sen a vlastně takový týden v naprostém ráji. 

Spousta produktů mě nadchla, některé jsem si dokonce hned po kurzu pořídila i domů, protože jsem si bez nich líčení nedokázala představit. Líčim s nimi sebe i ostatní a produkty které mám patří rozhodně mezi mé nejlepší kousky v makeupové sbírce, z čehož jsem ze začátku byla poměrně vyplašená. Myslela jsem si totiž, že produkty, které doma mám jsou to nejlepší, co jsem mohla mít. Časem se s Vámi podělím i o mé oblíbené produkty této značky, protože si myslím, že stojí rozhodně za to a ani já jsem o Bodyography předtím moc nevěděla.


Produkty od značek, jako je Dior, Chanel, Urban Decay, nebo Too Faced patří do takové průměrné třídy. Což jsem v průběhu celého týdne, kdy jsem produkty zkoušela, poznala. Pigmenty neopadávaly, byly intenzivní a stačilo jich málo. Stíny se nanášely skvěle a měli výbornou pigmentaci (oproti tomu je UD opravdu nic moc, což jsem si nechtěla ze začátku vůbec připustit) a hodně mě zaujaly i štětce, se kterými se líčilo jedna báseň. Znovu jsem se tedy utvrdila v tom, že na kvalitních štětcích opravdu záleží.

Značka Bodyography vznikla v USA na začátku 90 let a původně byla vytvořena pro celebrity, které byli po estetickém zákroku. Nejen že tedy slouží k tomu, abychom se cítili krásnější, ale pomáhá také regenerovat pokožku, protože je plná antioxidantů a vitamínů. V Makeup Group tedy pleť nejen že líčí, ale také léčí. Jak už jsem také psala v jednom článku – Bodyography pomáhá nastartovat ozdravné procesy pokožky. Kosmetika je založena na minerální bázi a je složena z přírodních, kvalitních ingrediencích. Je šetrná k přírodě, nabízí veganské produkty a kosmetiku bez parabenů a parfemací. A kdo z nás nemá s pletí alespoň jednou za čas trápení? Myslím, že každou z nás občas trápí nějáké ten pupínek, ekzém, nebo popraskané žilky.

Se značkou je spojena i známá americká vizážistka Lori Leib, které prošlo rukama nespočet celebrit a zaměřuje se hlavně na svatební líčení. Za pár dní bude mít v Makeup Group dokonce svůj svatební workshop, pro více informací se podívejte přímo na stránky Makeup Group. Bodyography je oblíbená značka make-upové ikony, Kim Kardashian, nebo známé Paris Hilton.

Jsem moc ráda, že jsem díky blog na značku Bodyography narazila. Má kvalitní a profesionální produkty, které ocení makeup artistky, ale i ženy, které se rády líčí. Znáte značku Bodyography? A zkoušely jste něco z jejich nabídky? Těším se, až se s Vámi podělím o mé oblíbené produkty, jsou totiž skvělé! Hezký víkend, Karolína 🙂

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.