RECENZE: L’Oréal Elseve Huile Extraordinaire

1

Pokud se dostane na téma mých vlasů, momentálně si s nimi nevím rady. Jelikož mám odbarvené vlasy u konečků a jemné vlasy u kořínků, nevím přesně, jaký typ produktů mám použít. Pokud sáhnu po produktech určené na odbarvené vlasy, většinou mám vlasy mastné už druhý den, ale mé konečky jásají. Když zvolím kosmetiku určenou pro normalní až jemné vlasy, skoro moje odbarvené konce nerozčešu.

Momentálně si tedy hraji s myšlenkou radikální změny a návštěvě kadeřníka. Objem vlasů „honím“ vším možným a nic nepomáhá. Důkladné fénování, objemová pěna ani spreje. Nic mi objem nezvětší. A to jsem před pár měsíci jásala nad tím, že mi objem vlasů chválí nejedna kamarádka. Asi to zakřikly…

[box type=“warning“] A jaký je můj svatý grál od značky Elseve? Hedvábný olej v krému. Přečtěte si recenzi.[/box]

Poslední dobou je to tedy spíš pokus/omyl. Zkouším různé kombinace, značky i textury a způsoby aplikace. Před nedávnem jsem díky PR balíčku od L’Oréal s mamkou i ségrou vyzkoušela novinku od L’Oréal Elseve Huile Extraordinaire, která je s příměsí kokosového oleje. Řada je určená pro suché, nepodajné a normální vlasy. Obsahuje tři produkty. Šampón, kondicionér a masku.

Elseve Extraordinary Oil Coconut

Maska moje vlasy zatížila, šampón a kondicionér mi ale vyhovoval

Vyzkoušela jsem nejdříve šampón a kondicionér a po pár dnech jsem sáhla i po masce. Zatímco kombo šampónu a kondicinéru mi celkem vyhovovalo, maska moje vlasy už moc zatížila. Textura masky ale není hutná, zdá se mi poměrně našlehaná ale výživy je na mě v masce asi až moc.

Mamka je z celé řady naprosto nadšená, jemné vlasy mojí sestry ale vůbec. Ségra šampón a kondicionér zkoušela před pár týdny, když hlídala naše kočky a prý si musela vlasy umýt znovu. Pro normální a zdravé vlasy tedy tuto řadu doporučit nemůžu.

Pokud ale máte vlasy odbarvené, zničené od žehlení nebo vysušené, Elseve Huile Extraordinaire vám dodá vše potřebné. Stejně tak jako mě a mamce.

Vůně produktů je jemná, velice příjemná a nevtíravá. Není to ten typ vůně, který vám po několika použití přestane vonět. Výhodou je, že ve vlasech vůni zaznamenáte ještě následující den. A jako správný ženský se mi líbí i obaly, jsou decentní a jednoduché.

Pro řadu už nemusíte běhat do Tesca, od dubna 2018 jí seženete v plné distribuci.

Elseve Extraordinary Oil Coconut Elseve Extraordinary Oil Coconut Elseve Extraordinary Oil CoconutElseve Extraordinary Oil Coconut

Zkoušely jste Elseve Huile Extraordinaire? Dejte mi vědět. Mějte se krásně, Karolína

* Produkty Elseve Huile Extraordinaire mi byly nezávazně zaslány k otestování. Zaslání produktu však nemění můj názor ani jeho recenzi.

1 komentář

  1. Tuto sadu jsem nezkoušela, ale většinou mi produkty od Elseve připadaly „obyčejné“ nenadchly ani neurazily. Teď mám s vlasy taky problémy, neskutečným způsobem se mi zacuchávají a objem? Ten moje vlasy mít asi nebudou.

Comments are closed.