OUTFIT / Bílé kalhoty

5

S jarem mám chuť zařadit do mého šatníku i nějáké ty barvy. Není to sice kombinace červené se žlutou, ale na zelenou jsem si tentokrát troufla. Poslední rok se snažím zapomenout na černou barvu (čert vem že opticky zužuje) a nahrazovat jí jemnějšími odstíny, jako je béžová, bílá, světle modrá, hnědá nebo šedivá. A světe div se – cítím se tak o dost lépe. Teď mám teprve dobrý pocit z toho, co nosím. Ráno už nesedím před skříní půl hodiny kvůli tomu, že nemám co na sebe. Buď je to tím, že jsem konečně našla svůj styl, nebo proto, že jsem skřín po dlouhé době pořádně uklidila. To poznám až časem….

Na výlet do Dráždan jsem oblékla bílé kalhoty, zelený crop top, koženou bundu, pohodlné Tomsky a mojí oblíbenou kabelku Michael Kors, kterou jste na blogu mohli vidět už několikrát. Jednoduchý outfit, ve kterém se cítím dobře. V kombinaci elegantních kalhot a jednobarevného tílka nebo trička mě momentálně potkáte nejčastěji. Kalhoty jsou vzdušné, pohodlné a vypadají dobře. Pořídila jsem si je ještě ve světe modré varintě a totálně jsem se do nich zamilovala už v kabince. Příjde mi, že jsou nadčasové a dají se různě kombinovat. Vyhodou je, že podobné kalhoty teď seženete ve většině obchodech. Ať zalezu kamkoliv, vidím tam nějáké, které by se mi líbily. Teď mám zálusk na šedivé.

V krátkém tílku mi není v MHD teplo a koženou bundu nosím jen pro sichr. Menší šedivou kabelku beru jen tehdy, pokud sebou nemusím tahat notebook. Tomsky tahám ráda i o víkendu. Hodí k sukni i k džínám a jsou jako bačkůrky.

p.s. všimli jste si, že mám nové vlasy?

bílé kalhoty outfit bílé kalhoty outfit bílé kalhoty outfit bílé kalhoty outfitbílé kalhoty outfitbílé kalhoty outfit

Pořiďte si kousky z outfitu:

Co oblékáte na jaře nejraději vy? Dejte mi vědět, Karolína

5 KOMENTÁŘE

  1. Krásný outfit. A ty kalhoty jsou opravdu nádherné, také se mi líbí tento střih. 🙂
    Já na jaře především vytáhnu sukně, a několikátým rokem se držím pastelových barev. 🙂

  2. Kájo, tohle je bomba outfit! Úplně mi k tomu nesedí ty boty, ale čert to vem, ten crop top, hlavně ta jeho barva je skvělá! <3

Comments are closed.