Podzimní inspirace ESPRIT

1

Každý rok, když skončí léto zjistím, kolik věcí mi vlastně v šatníku chybí. Ať už je to kvalitní šála, dobře padnoucí svetr, nebo gumáky do deště. A pak už jsou jen dvě možnosti.

Buď to do jara něják přežiju a něco mi nadělí Ježíšek a nebo nalítnu do obchodů a pořídím si to nejnutnější (pak ale mají ve slevách tílka a šaty a tak utratím peníze úplně za něco jiného).

Proč mám doma celej šuplík triček a nosím z toho sotva 1/4? A proč si pořád říkám, že nemám co na sebe? Popravdě řečeno to nechápu, protože mám doma oblečení až až. A proto poslední dobou už moc nenakupuju. Když už, tak jednu a kvalitnější věc, než 5 triček ve slevě.

Snažím se častěji třídit šatník, ale to je pro mě těžké, protože „Tohle tričko se bude jednou hodit“, „Tohle tričko jsem dostala od mamky“ a „Tohle třičko můžu nosit na doma“. A jak to pak dopadá? Nosím pořád dokola to stejné a zbytek věci je vzadu ve skříni.

Inspirace se značkou Esprit

Inspiraci hledám různě na internetu. Ať už je to na instagramu, nebo pinterestu. Podzimních kousků jsou plné obchody a my se teď společně podíváme na kolekci od Espritu, protože některé kousky stojí vážně za to.

Pyžamo

Nutnost číslo jedna – TEPLÉ pyžamo! Nevím, jak vy, ale já pyžama zbožňuju. Nejraději mám dlouhé kalhoty, protože když vstanu, nemusím se hned převlékat a někdy v pyžamu vydržím celý den. A kdo by se divil, když je to tak pohodlné, že? Flanelová košile se taky neztratí a tahle vypadá moc hezky! A bonus navíc? Určitě nenastydnete. Nepojmenovaný 16

Rolák nebo cardigan

Další nutnost je za mě na podzim ROLÁK, nebo teplý cardigan. V tomhle směru se řídím tím, že „v jednoduchosti je krása“, protože se tyhle jednodušší kousky kombinují lépe, než ty extravagantní a navíc se vyvarujete tomu, že Vás za čas přestanou bavit. Rozhodně si za svetr připlatím, protože třeba takový klasický rolák je „in“ už pěkně dlouho, nemyslíte? Cardigan se hodí jak na procházku, tak doma, kdy Vám není zrovna teplo. Vrstvení oblečení dokáže divy. Z nudného kousku je hned zajímavější outfit.
Nepojmenovaný 8

Nepojmenovaný 9
Nepojmenovaný 6

Vršky s dlouhým rukávem nosím po celý rok, ale na podzim mi v nich není už takové horko. Venku už přituhuje a tak vlastně nenosím nic jiného. Libí se mi i úplně obyčejné černé tričko, nebo elegantnější halenka, kterou nikdy nic nezkazíte. A proužky? Ty jsou za mě TOP.

Nepojmenovaný 14

Kabátů mám doma sice dost, ale když jsem viděla tenhle černý, určitě by se mi do mé sbírky hodil, protože přesně takový střih mám ráda. A taky bych potřebovala pončo. Třásně byli hitem léta, tak proč si léto neprodloužit alespoň o pár dní a zavzpomínat na dny plné sluníčka?

Nepojmenovaný 15

Kde čerpáte inspiraci na podzimní outfity vy? Občas jsem ráda, že vylezu s postele a outfit moc neřeším. A právě proto se hodí mít doma pár jednoduchých kousků, kterými nikdy nic nezkazíte.

Mějte se krásně, Karolína 🙂

1 komentář

  1. Taky nerada vyřazuji oblečení.Jsem na tom stejně,taky si říkám,to by se mohlo ještě hodit.

Comments are closed.