Spotřebováno / Červen 2016

1

Květnové spotřebováno se Vám poměrně líbilo, takže tu mám červnové spotřebováno, které je sice menším zpožděním, ale doufám, že se Vám bude líbit i tak. Jsem moc ráda, že článek měl poměrně hodně komentářů, na což nejsem zvyklá, protože mé články tolik lidí nekomentují, tak uvidíme, co dnes. Nechybí značky jako Bioderma, Avene, ale i Pupa Milano.

Bioderma Sensibio

Začnu Biodermou a jejich velmi známou micelárkou Sensibio, protože jí ode mě už určitě znáte. Pomohla mi s ekzémem a od té doby jí používám pořád. Je to pro mě takový zázrak a už používám další balení. Určitě jí neplánuji měnit, je skvělá a i za tu vyšší cenu se vyplatí (hledejte akce 1+1 zdarma). BAVÍ. 

Rituals Shanti Shower sprchový olej

Druhé balení, které doma máme. Olej si oblíbil hlavně Honzík, já z něj tak nadšená nejsem. Možná je to tím, že má tak velké balení (200 ml) a vždycky trvá, než ho dopotřebujeme. Hezky voněl i hydratoval, ale je to taková věc na víc, bez které se klidně obejdu. PRŮMĚR.

spotřebováno

Avéne Termální voda ve spreji

Minulý rok mě termální vody nebavily tolik, jako letos. Měla jsem jí sebou u moře a používala velmi často. Pleť jsem totiž měla hodně vysušenou a tohle je taková příjemná první pomoc. Teď používám termání vodu od Vichy, které se mi zdá lepší v tom, jak vypouští mlhu. U této se mi po čase rozprašovač rozbil, což byla velká škoda, ale dopoužívat se dala. Termální voda je skvělá na léto. I když mám teď oblíbenější vodu od Vichy, tahle mě také BAVÍ. To malé balení je navíc skvělé do kabelky.

spotřebováno

Sun Dance opalovací krém ve spreji SPF 50

Levný, příjemný, funkční a dlouho vydrží. Je to můj velmi oblíbený opalovací krém hned po Biodermě. Jediné, co mi na něm vadí, je fakt, že pálí v obličeji a hlavně v očích. Jinak mu nemám co vytknout a klidně bych si ho pořídila na další léto znovu. A navíc se v žebříčku nejlepších opalovacích krémů drží hodně vysoko. BAVÍ.

Pupa Multifunction Tatto Protection SPF 50+

Sprej, na který jsem se hodně těšila, mě nakonec velmi zklamal. Používali jsme ho s Honzíkem asi 3 dny a déle prostě nevydržel. Navíc z něj byl hodně cítit alkohol a vzhledem k ceně bych čekala něco o dost lepšího. Jediné, co mě oslovilo, je balení, zbytek hrůza. NEBAVÍ. 

spotřebováno

Toni and Guy PREP sprej proti horku

Koupen v akci a zdá se mi, že fungoval. Funkčnost asi ale uvidíte až časem. Já si vlasy fénuji a žehlím poměrně často, takže nějáká ta ochrana je důležitá. Moc se mi líbilo šikovné balení, vlasy nezatěžoval a používala jsem ho i jako ochranu proti sluníčku, což mi bylo doporučeno od kadeřnice. Chrání vlasy před teplem, tedy i přej teplem od sluníčka. BAVÍ. 

Bioderma Photoderm Kid 50+

Další opalovací krém. Tomuto nemám co vytknout. Ani v očích nepálil a vydržel dlouho (měla jsem ho už druhou sezónu). Zajímavé zjištění bylo, že klasická 30 od Biodermy mě v očích dráždila a tato detská varianta nikoli. Určitě pořídíme další, nedám na něj dopustit. BAVÍ. 

Cannaderm Intime jemná mycí emulze

Příjemná záležitost hlavně na léto. Překvapilo mě, že balení vydrželo hodně, hodně dlouho (asi půl roku?). Emulze nevysušovala a příjemně, trochu mentolově voněla. Má v sobě 5% lečivého konopí. BAVÍ. 

spotřebováno

Maska na obličej Sephora

Energizující masku pro unavenou pleť testovala mamka. Prý byla velmi příjemná, ale žádný zázrak maska neudělala. Platýnko máte na obličeji 15 minut, což mi příjde tak akorát. Vzhledem k ceně (tuším, že jedna stojí okolo 99 Kč, ale nejsem si jistá) nedoporučuji. Každopádně mě zaujali masky na noc, které vypadají celkem dobře. Na mojí pleť je ale raději zkoušet nebudu. Bojím se alergické reakce. Jediná maska, která mi sedí je od Biodermy. PRŮMĚR.

Clinique Take the day off olejový odličovač

Další mini balení Clinique olejového odličovače. Neurazí, ani nenadchne. Hodně podobný dvoufázovému odličovači Sephora, jen za více pěnez. PRŮMĚR. 

Swiss Dent pasta na zuby

Bělící pasta, která je hodně známá. Učinky jsem neviděla žádné, ale mohlo to být tím, že mám jen malé balení – nevím a klidně bych někdy ráda vyzkoušela. Pasta mi navíc moc nechutnala. Mám ráda klasické mentolové, které osvěží. Tohle na mě bylo málo. PRŮMĚR.

Sephora odličovací tampónky

Moje nejoblíbenější tampónky. Jsou bezkonkurenční, BAVÍ. 

spotřebováno

spotřebováno

Co jste za poslední dobu vypotřebovali vy? Dejte mi vědět a mějte se skvěle, K.

1 komentář

Comments are closed.